”Yenilmezlik Serisi Sürecek’’

Lig maçlarına covid 19 arası verilmesiyle ligdeki puan sıralamasında 30 puan ile 11. Sırada bulunan Fraport TAV Antalyaspor sezon sonunda ligi iyi bir sırada bitirmek istiyor. Lige ara verilmeden önce Antalyaspor’un 8 maç yenilmezlik serisi bulunuyordu ve kırmızı beyazlı takımın hedefi lig maçlarının başlamasıyla bu yenilmezlik serisini devam ettirmek oldu.

Antalyaspor’un Basın Sözcüsü Murat Süğlün de takımda motivasyonun yüksek olduğunu ve beraberlik içinde bir havanın hâkim olduğunu söyleyerek yenilmezlik serisini devam ettirmek istediklerini söyledi.

‘’Karantinada Kamp’’

Antalyaspor Basın Sözcüsü Türkiye Futbol Federasyonu’nun 12-13-14 Haziran tarihinde lig maçlarının başlayacağını açıklamasıyla kamp programını yaptıklarını ve takımın Regnum Carya Otel’de kampa girdiğini açıkladı. Oteldeki kampın da bir çeşit karantina yaşamı olduğunu anlatan Murat Süğlün covid 19 için gerekli önlemlerin de alındığını anlattı.

Antalyaspor’un özellikle ligin ikinci yarısında başarılı bir performans yakaladığına dikkat çeken Basın Sözcüsü bu başarılı performansı ve yakalanan yenilmezlik serisini ligin başlamasıyla devam ettireceklerini ve takımın da bu istekte olduğunu ifade etti. Murat Süğlün kamp başlangıcında futbolculara, kulüp çalışanlarına, teknik heyete ve otel çalışanlarına corona virüsü testi yapıldığını ve sonuçların negatif olduğunu da sözlerine ekledi.