Tamer Tuna’nın Göztepe’den Transferleri

Antalyaspor Süper Lig ikinci yarısında ilk yarısının tam tersi bir performans sergiledi. Ligin ilk yarısında başarısız bir dönem geçiren Antalya ekibi aynı performansı ligin ikinci yarısında da sürdürseydi ligden düşebilirdi. Ara transfer döneminde teknik direktörü Tamer Tuna ile sözleşme imzalayan Antalyaspor Tamer Tuna ile adeta fırtına gibi esti.

Göztepe’nin eski teknik direktörü olan Tamer Tuna ligin ikinci yarısında Antalyaspor’u ligin en başarılı takımlarından biri yaptı. Ligin ikinci yarısında 11 maçlık yenilmezlik serisi yakalayan Antalya ekibi ikinci yarıda sadece 2 mağlubiyet aldı. Tamer Tuna ve Antalyaspor yönetimi 2020-2021 futbol sezonu hazırlıklarına başladı. Teknik direktör Tamer Tuna yeni sezondaki kadrosunu kurarken eski takımı Göztepe’de forma giyen futbolculardan transfer etmek istiyor.

Serdar Gürler ve Deniz Kadak

Tamer Tuna Göztepe’den ayrılan Deniz Kadak’ı yeni sezonda Antalyaspor’a transfer etmek için görüşmelere başladı. Daha önce Göztepe’de forma giyen Serdar Gürler’in ise Antalyaspor’a transferi tamamlanmış görünüyor. Tamer Tuna2nın eski öğrencisi olan ve Tamer Tuna’nın kadroda istediği Serdar Gürler’in önümüzdeki günlerde Antalya ekibi ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Güncel Yazılar