Tamer Tuna’nın Gençlerbirliği Açıklamaları

11 Eylül’de başlayacak olan Süper Lig 1. Hafta maçında Fraport TAV Antalyaspor Ankara ekibi Gençlerbirliği ile karşılaşıyor. Yeni teknik direktör Mert Nobre ile çalışmaya başlayan Gençlerbirliği ile Antalyaspor 13 Eylül Pazar günü karşılaşacak. Antalya ekibi kendi sahasında oynayacağı maç hazırlıklarına teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde hazırlanıyor.

Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna Gençlerbirliği maçından galibiyet ile ayrılmayı hedeflediklerini söyledi. Tamer Tuna lig öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve sezona iyi bir performansla hazırlandıklarını belirtti. Teknik adam sezonun ilk maçı olan Gençlerbirliği maçını kazanıp sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini ifade etti.

‘’Başlangıç ya da Bitiş Önemli Değil’’

Tamer Tuna önemli olanın lige iyi başlangıç ya da iyi bitmesinden ziyade sezon boyunca iyi bir performans sergilemek olduğuna dikkat çekti. Antalyaspor teknik direktörü Antalyaspor’un transfer dönemini iyi değerlendirdiğini ve başarılı transferler ile kadrosunu güçlendirdiğini söyledi. Tamer Tuna bu sezon Antalyaspor’un geçen sezondan daha başarılı bir sezon geçireceğine inandığını ve takım olarak bunun için çalıştıklarını ifade etti.

Güncel Yazılar