Tamer Tuna’dan Transfer Açıklamaları

Antalyaspor Süper Lig ikinci yarıda ilk yarının aksine yükselen bir performans sergiledi. Ara transfer döneminde teknik direktör Tamer Tuna ile sözleşme imzalayan Antalyaspor başarılı futbolcu transferleri de yaptı. Kırmızı beyazlı takım ligin ikinci yarısını sadece iki yenilgi ile tamamlamıştı. Teknik direktör Tamer Tuna yaptığı açıklama ile Antalyaspor’un ikinci yarıdaki başarılı performansını yeni sezonda devam ettireceklerini söyledi.

Antalyaspor teknik direktörü hedefinin bulunduğu yerde en iyi yere ulaşmak olduğunu ifade etti. Tamer Tuna Antalyaspor’un şu dönemdeki hedefinin kamp ve hazırlık sürecini en iyi şekilde tamamlamak ve iyi transferler gerçekleştirmek olduğunu da belirtti.

‘’Nuri Şahin’le Ben de Görüştüm’’

Antalyaspor teknik direktörü sezon sonunda Antalyaspor ile sözleşmesi biten 8 futbolcu ile kulübün yollarının ayrıldığına dikkat çekti. Tamer Tuna gündemde olan Antalyaspor’a Nuri Şahin’in transferi ile ilgili olarak görüşmelerin sürdüğünü anlattı. Teknik adam Nuri Şahin ile kendisinin de görüştüğünü ve transfer sürecinin hemen sonuçlanacak bir süreç olmadığını da sözlerine ekledi.

Tamer Tuna transfer yaparken transfer bedelinin yanında futbolcunun takıma uyum sağlamasının da önemli olduğunu vurguladı.  

Güncel Yazılar