Tamer Tuna ‘’Üzüldük’’

Antalyaspor Süper Lig 30. Hafta maçında ligin lider takımı Medipol Başakşehir’e 2-0 yenildi. 11 maç yenilmezlik serisine sahip olan ve bu yenilmezlik serisini 12 maça çıkarmayı hedefleyen Antalyaspor bu yenilgi ile bu hedefini gerçekleştiremedi. Antalya ekibi bu mağlubiyet ile 37 puan ile 10. Sırada yer aldı. Ligin lider takımı Medipol Başakşehir de bu galibiyet ile liderliğini devam ettirdi ve şampiyonluk yolunda ilerlemeye devam etti.

Antalyaspor’un başarılı teknik direktörü Tamer Tuna Medipol Başakşehir yenilgisinden sonra yaptığı açıklamada üzüntüsünü dile getirdi. Tamer Tuna Medipol Başakşehir maçına yenilmezlik serisini 12 maça çıkarmak amacıyla çıktıklarını ama 11 maç sonra aldıkları bu yenilgi için üzgün olduklarını söyledi. Teknik adam mata 70. Dakikaya kadar galibiyete yönelik bir futbol oynadıklarını ve genel alarak maç boyunca iyi mücadele ettiklerini ifade etti.

‘’4 Maça Konsantre Olacağız’’

Tamer Tuna Medipol Başakşehir maçında takımının çok iyi mücadele ettiği ve bu mücadelesi için futbolculara teşekkür etti. Antalyaspor’un teknik direktörü ligde 4 maça konsantre olacaklarını ve ligi iyi bir yerde bitirmek istediklerini sözlerine ekledi.  

Güncel Yazılar