Tamer Tuna ‘’Oynanan Futboldan Memnunum’’

Antalyaspor Süper Lig 2. Hafta maçında Beşiktaş ile deplasmanda karşılaştı. Antalyaspor’a maç öncesi yapılan covid 19 testinde takımda 50 corona virüsü vakası tespit edilmişti. Covid 19 testinin yenilenmesi ile yeni test sonucunda Antalyaspor’da 2 covid 19 pozitif vaka çıkmıştı. Antalya ekibi Beşiktaş maçı öncesi yaşanan bu moral bozukluğu sonucu gecikmeli de olsa İstanbul’a gitti ve Beşiktaş maçına çıktı.

Antalyaspor Beşiktaş ile 1-1 berabere deplasmandaki karşılaşmadan ayrıldı. Kırmız beyazlı takımın teknik direktörü Tamer Tuna takımının Beşiktaş karşısındaki futbolundan memnun olduğunu söyledi. Tamer Tuna maçın ilk yarısını rakibini tanıma olarak planladıklarını ve bunu da gerçekleştirdiklerini anlattı. Teknik adam karşılaşmada skor 1-0 olup yenik duruma geldiklerinde 2. Gole müsaade etmediklerini ve maçı kazanacaklarına inandıklarını belirtti.

‘’Takım Kendini Geliştiriyor’’

Tamer Tuna karşılaşmada Antalyaspor’un tek golünü atan genç futbolcu Gökdeniz’e de dikkat çekerek Gökdeniz’in başarılı bir performansı olduğunu ve geliştirebilecek bir futbolcu olduğunu ifade etti. Antalyaspor teknik direktörü takımın ve futbolcuları her maçta kendilerini geliştirdiklerini bu durumun da memnuniyet verici olduğunu sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar