Tamer Tuna ile Antalyaspor Yükselişe Geçti

Süper Ligde son 8 maçtır yenilgi yüzü görmeyen Fraport TAV Antalyaspor lig maçlarının ertelenmesi ile başarılı performansına ara vermiş gibi görünse de Antalyasporlu futbolcular başarılı performanslarını devam ettirmek için evde online antrenman yapıyorlar. Antalyaspor’un teknik direktörü Tamer Tuna Antalyaspor’u ile ligin ikinci yarısı çalıştırmaya başlamış ve takımın bu üstün performansında katkısı çok büyüktü.

Tamer Tuna Antalyaspor ile ligin ikinci yarısı çalışmaya başladıktan sonra kulüp ile ortak ve verimli bir çalışma ile iyi transferler yaptıklarını Antalyaspor’u iyi bir yere getirdiklerini söyledi. Tamer Tuna kendisi ve kulübün şu anda tek düşüncelerinin sağlık ve corona virüsünün yayılmasının önlenmesi için üzerine düşeni yapmaları olduğunu söyleyerek ligdeki hedeflerinin de ligi iyi ve hakkettikleri bir sırada bitirmek olduğunu ifade etti.

‘’25 Futbolcu ile Online Antrenman’’

Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna futbolcuları ve kulüp çalışanlarının hayatını riske atmamak için ve sağlığın öncelikli konu olduğu için online antrenmana geçtiklerini söyledi. Tamer Tuna futbolculara antrenman programını ilettiklerini ve 25 futbolcunun aynı anda futbolcuların evden katıldığı online antrenmanın ilk defa yaşandığı ama gayet başarılı sürdüğünü de ifade etti.