Tamer Tuna ‘’Hedefimiz Değişti’’

Antalyaspor Süper Lig ikinci yarısının ilk haftalarında başladığı başarılı performansını sürdürüyor. 22 Haziran Pazartesi günü Çaykur Rizespor maçından da 3-1 galibiyet ile ayrılan Antalya ekibi yükselen performansını sürdürüyor. Kırmızı beyazlı takım bu galibiyet ile ligdeki puan sıralamasında 36 puanla 9. Sırada yer aldı.

Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna da alınan bu galibiyetten memnuniyeti dile getirdi. Antalyaspor’u ligin ikinci yarısında çalıştırmaya başlayan Tamer Tuna ‘nın Antalya ekibinin başarısında payı çok büyük oldu. Teknik adam Antalyaspor’u ilk çalıştırmaya başladığında ligden düşme ihtimalleri olduğunu ve ozamanki hedeflerinin Süper Ligde kalmak olduğunu söyledi. Tamer Tuna şimdi hedefin değiştiğini ve ligi üst sıralarda bitirme hedefinde olduklarını ve her maçta aldıkları 3 puanın çok kıymetli olduğunu ifade etti.

’Futbolculara Teşekkür Ediyorum’’

Tamer Tuna futbolcuların Çaykur Rizespor’a karşı çok iyi mücadele ettiklerini ve covid 19 döneminde de çok iyi hazırlık yaptıklarını da anlattı. Kırmızı beyazlı takımın teknik direktörü Antalyasporlu futbolculara Çaykur Rizespor maçındaki başarılı futbolu için teşekkür etti ve futbolcularını kutladı.

Güncel Yazılar