Tamer Tuna Antalyaspor’a İyi Geldi

Antalyaspor Süper Lig ilk yarısını 16. Sırada tamamlamış ve düşük bir performans sergiliyordu. Antalyaspor ligin ara döneminde teknik direktör değişikliğine giderek Tamer Tuna ile çalışmaya başladı. Tamer Tuna ile ligin ikinci yarısına başlayan Antalyaspor maçlarda başarılı sonuçlar almaya başladı ve yükselen bir performans yakaladı. Antalyaspor’un son 9 maçında aldığı 4 galibiyet, 4 beraberlik ve sadece 1 mağlubiyetin olması Antalya ekibinin ligdeki yükselişini gösterdi.

Antalyaspor lig sıralamasında şu anda 30 puanla 11. Sırada bulunuyor.

Charles ile İlgili Corona Virüsü Açıklaması

Antalyaspor’un teknik direktörü Tamer Tuna verdiği röportajda Antalyaspor’un futbolcusu Charles’ın corona virüsü önlemleri kapsamında Brezilya’dan dönemediğini söylemişti. Tamer Tuna’nın yaptığı bu açıklama bazı kesimlerde Charles’ın corona virüsüne yakalandığı gibi bir yanlış anlaşılmaya sebep olduğu için Antalyaspor bu konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

Antalyaspor futbolcuları Charles’ın kendi doktoru Brezilya’da olduğu için tedavisi sebebiyle Brezilya’ya gittiğini ve corona virüsü önlemleri dahilinde rutin bir işleyiş olduğu için Brezilya’dan dönemediğini açıkladı. Charles’ın yaşadığı bu olayın yurt dışına giden herkesin yaşadığını ve Charles’ın corona virüsüne yakalandığı gibi bir haberin gerçeği yansıtmadığını söylediler.