Tamer Tuna ‘’ Aile Gibi Takımız’’

Antalyaspor Süper Lig son maçında 24 Temmuz Cuma günü Galatasaray ile karşılaşmıştı. Antalyaspor Stadı’nda oynanan maç 2-2 berabere sona erdi. Antalyaspor bu beraberlik ile 45 puanla ligi tamamladı. Ligin ilk yarısında düşük bir performans sergileyen Antalyaspor ikinci yarıda ligin yükselen takımı oldu. Kırmızı beyazlı takım ligin ikinci yarısında sadece 2 yenilgi aldı. Ara transfer döneminde Antalyaspor’a transfer olan ve takımı çalıştırmaya başlayan Tamer Tuna’nın Antalyaspor’un başarısında katkısı büyük oldu.

Tamer Tuna ligin ikinci yarısında disiplinli çalıştıklarını ve covid 19 sebebiyle lige verilen ara dönemi de verimli değerlendirdiklerini söyledi. Antalyaspor teknik direktörü başarılarının en büyük sırrının aile gibi bir takım olduklarını ifade etti.

Teşekkür Etti

Tamer Tuna yeni futbol sezonunda Antalyaspor’un ligde düşme hattından uzak ve hedefi olan bir takım olarak mücadele edeceğini açıkladı. Teknik adam Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk başta olmak üzere bütün yönetime destekleri için teşekkür etti. Tamer Tuna her koşulda takımlarını destekleyen ve seyircisiz maçlarda bile manen yanlarında hissettikleri Antalyaspor taraftarlarına da teşekkür etti.

Güncel Yazılar