Süper Ligde İlk Kez Forma Giyen Antalyasporlu Futbolcu

 

Süper Ligde İlk Kez Forma Giyen Antalyasporlu Futbolcu

Antalyaspor’da alt yapıdan yetişen Bünyamin Balcı oynadığı son maçlardaki başarılı performansı ile göze çarpmakta ve giydiği formanın hakkını vermektedir. 20 yaşındaki genç futbolcu bu sezon ilk defa Süper Ligde maça çıktı. Sağ bekte oynayan Bünyamin Balcı’ya Süper Ligde forma giymesi için şans veren Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna oldu. Antalyaspor’da Nazım Sangare’nin sakatlanmasıyla boşalan alan Tamer Tuna Bünyamin Balcı’yı sahaya çıkardı.

Bünyamin Balcı’nın Süper Ligde ilk çıktığı maç Antalyaspor’un Göztepe ile oynadığı maç oldu. Süper Ligin 18. Haftasında Antalyaspor formasını giyen Bünyamin Balcı’nın bu ilk maçındaki başarısı göze çarptı. Göztepe maçından sonra Antalyaspor’un Denizlispor ve İttifak Holding Konyaspor maçında da oynayan Bünyamin Balcı’nın bu maçlardaki performansı da Antalyaspor taraftarları ve Antalyaspor kulübü tarafından beğeni topladı.

Geleceğin Futbolcusu

Sağ bekte oynayan Bünyamin Balcı’nın oynadığı maçlarda takıma savunmada ve hücumda da katkısının olduğu gözlerden kaçmadı. Teknik direktör Tamer Tuna’nın Bünyamin Balcı’ya Antalyaspor’un önündeki maçlarda forma giyme fırsatı vereceği düşünülmektedir. Gelecek vaat eden ve adından çok söz ettirecek olan Bünyamin Balcı’nın ismi maçlarda çok anılacak.