Sinan Gümüş ve Fenerbahçe Transferi

Antalyaspor’da Genoa takımından kiralık olarak oynayan Sinan Gümüş’ün yeni sezonda Fenerbahçe’de forma giyeceği iddia ediliyor. Serdar Gümüş’ün sezon sonunda kiralık sözleşmesi bitti ve Sinan Gümüş’ü transfer etmeyi ilk isteyen takım Antalyaspor’du. Antalyaspor ile Fenerbahçe ile Galatasaray da Sinan Gümüş’ü transfer etmek istiyordu. 26 yaşındaki futbolcunun tercihini Fenerbahçe’den yana kullandığı ve Fenerbahçe kulübü ile anlaştığı iddia ediliyor. Sinan Gümüş’ün Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme üzerinde anlaştığı ve bonservisinin alınmasından sonra sözleşmenin imzalanacağı haberler arasında bulunuyor.

Göztepe’den Serdar Gürler

Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna’nın eski öğrencisi olan Serdar Gürler’in Antalya ekibine transferi resmen açıklandı. Tamer Tuna’nın Göztepe’yi çalıştırdığı dönemdeki öğrencisi olan Serdar Gürler Göztepe’de forma giyiyordu. Serdar Gürler Antalyaspor ile 3 yıllık anlaştı.

 Antalyaspor’un yeni sezonda kadrosuna dahil etmek istediği bir futbolcu da Nuri Şahin oldu. Nuri Şahin ile Antalyaspor kulübü arasında görüşmeler devam ediyor. Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk Nuri Şahin’in futbol dünyasında bomba etkisi yapacak bir transfer olacağını söyleri.

Güncel Yazılar