Sangare’den Transfer Açıklaması

Antalyasporlu futbolcu Nazım Sangare Fenerbahçe’ye transferi ile gündemdeki yerini koruyor. Antalyaspor’un 19 Eylül Cumartesi günü oynadığı Beşiktaş maçı kadrosunda yer almadı. Teknik direktör Tamer Tuna Sangare’yi Beşiktaş maçı kadrosuna almadı ve Sangare maç için İstanbul’a bile gitmedi. Sangare Antalya’da kaldı ve cumartesi günü Antalya’da plaja giderek geçirdi. Sangare’ye Fenerbahçe ile Beşiktaş’a transferi konusu sorulduğunda transferinin salı günü (bugün) kesinleşeceğini belirtti.

26 yaşındaki futbolcu Başiktaş maçında forma giymemesi ve Teknik direktör Tamer Tuna’nın maç kadrosuna kendisini almama sebebi olarak transferi sürecin etkili olduğunu söyledi.

Antalyaspor Kulübü başkanı Ali Şafak Öztürk de Nazım Sangare transferi konusunda Fenerbahçe ile transfer görüşmelerinin devam edeceğini ifade etmişti.

Fenerbahçe Transferi Açıkladı

Sangare’nin Fenerbahçe ya da Beşiktaş’a transferinde sonucun ne olacağı merak edilirken Sangare’nin Fenerbahçe’ye transferine kesin gözüyle bakılıyordu. Bu süreçte bugün Fenerbahçe takımından bir paylaşım geldi. Fenerbahçe takımı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Fenerbahçe forması giymiş Sangare fotoğrafı ile Hoş Geldin Sangare paylaşımı yaptı.

Güncel Yazılar