Podolski’nin Sürprizi

Antalyaspor’un 12 yaş altı futbolcuları ile yaptığı telekonferans toplantıya sürpriz bir isim de katılım sağladı. Antalyaspor’un son dönem transferi olan ve Antalyaspor taraftarlarının yanında tüm futbolseverlerin sevdiği Alman Lucas Podolski telekonferansa dahil olarak genç futbolculara tavsiyelerde bulundu. Podolski ilk tavsiye olarak futbolda ve hayatlarında mücadeleci olmalarını çalışmayı bırakmamalarını söyledi.

Alman futbolcu kulübünün genç futbolcularına futbolun hayatına girişini, forma giydiği efsane kulüpleri ve dünya kupasını havaya kaldırdığı anılarını anlattı. Antalyaspor’un minik futbolcularının Podolski’nin bu sürprizi karşısında şaşırdığı bu telekonferansta geleceğin futbolcuları Podolski’yi merakla ve heyecanla dinlediler.

’Fırsatları İyi Değerlendirmek Gerek’’

Lucas Podolski heyecanlı ve hayatın başında olan futbolculara en önemli tavsiye olarak hayallerinden vazgeçmemelerini ve ne olursa olsun isteklerine ulaşmak için çalışmalarını ifade etti. Podolski insan hayatında karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirmesi gerektiğini ve kendisinin de buna dikkat ettiğini vurgulayarak minik futbolculara da başarının sırlarından birinin bu olduğunu söyledi.

Antalyaspor’un sempatik ve sevilen futbolcusu Podolski de geleceğin A takımı futbolcu adayları ile yaptığı bu söyleşiden çok mutlu olurken içinde bulunduğumuz salgın günleri geçtikten sonra minik futbolcuların antrenmanlarını da ziyaret edeceğini açıkladı.