Podolski’nin Başarılı Performansı

Yaptığı sponsorluk anlaşması ile adı da Fraport TAV Antalyaspor olarak değişmiş ve Antalyaspor yeni adıyla ilk maçını 09 Şubat Pazar günü Kayserispor’a karşı yapmıştı. Kayserispor ile karşılaşan Antalyaspor bu maçtan 2-2 berabere ayrılmıştı. Fraport TAV Antalyaspor’un yeni transferi Podolski ilk maçına Kayserispor karşılaşmasında çıktı. Geçen hafta Konyaspor maçında kadroda olan fakat maça girmeyen Podolski Kayserispor maçında 78. Dakikada oyuna girdi.

Fraport TAV Antalyaspor’un Kayseripor ile oynadığı maçta 78. Dakikada Amilton’un yerine maça giren Podolski maçtaki başarılı performansı ile beğeni topladı. Podolski maça girdiği ilk dakikada attığı bir golle de taraftarları sevindirse de gol ofsayt olduğu için iptal edildi. Podolski’nin 79. Dakikada attığı gol VAR incelenmesinin ardından iptal oldu.

Antalyaspor’un Yeni Transferleri Göz Doldurdu

Podolski’nin attığı gol ofsayt gerekçesi ile iptal olsa da Antalyaspor’a beraberlik getiren golü atan Fredy’e asist Podolski’den geldi. Maçta bulunduğu kısa zamanda göz dolduran futbolu ile Alman futbolcu hem Antalyaspor takımından hem de Antalyaspor taraftarlarından tam not aldı. Podolski gibi ara transfer döneminde Antalyaspor’un transferi olan Sinan Gümüş de Kayserispor maçında penaltı golü ile kendini gösterdi.