Podolski’den Mesut Özil Açıklamaları

Podolski’den Mesut Özil Açıklamaları

Antalyaspor’un Alman futbolcusu Lucas Podolski ara transfer döneminde kırmızı beyazlı takıma dahil olmuştu. Japon ligi takımı Vissel Kobe’den transfer edilen Podolski son günlerde Arjantin kulübü Boca Juniors’a transfer haberleri ile de gündeme geliyor. Antalyaspor forması ile çıktığı maçlarda başarılı bir performans sergileyen Alman futbolcu renkli kişiliği ile de dikkat çekiyor.

Corona virüsü sonrası Avrupa’da ilk başlayan lig olan Bundesliga ile ilgili olarak ligin başladığına sevindiğini ifade eden Podolski Bundesliga maçlarını da takip ettiğini söyledi. Podolski Süper Ligin de haziran ayında başlama kararı olduğunu ve Antalyaspor olarak antrenmanlara devam ettiklerini anlattı. Alman futbolcu Premier Ligi Arsenal’de forma giyen Mesut Özil’den de övgüyle bahsetti. Mesut Özil’in dünya futbolcunda en iyi futbolculardan biri olduğunu belirten Podolski Türk futbolcunun her gün daha iyiye gittiğini de sözlerine ekledi.

‘’İlgi Alanım Kebap ve Dondurma’’

Türk kültürüne yakınlığı ve ilgisi ile de bilinen Podolski Almanya’da kebap ve dondurma işi ile uğraşıyor. Alman futbolcu kebap ve dondurma işinin iyi gittiğini söyleyerek kendisinin bu sektörlerde olmasının garip karşılandığına da dikkat çekti. 34 yaşındaki futbolcu şarap koleksiyonu ya da araba koleksiyonu yapanlar olduğunu kendisinin ilgi alanının da kebap ile dondurma olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar