Podolski ‘’İlk Maça Çıkmak İstiyorum’’

Antalyaspor, Japonya ligi takımı Vissel Kobe’den Podolski’yi transfer etti. Ara transfer döneminde gerçekleşen bu transferin ardından Alman futbolcu Antalyaspor forması ile başarılı bir performans sergiledi. Podolski yeni sezonda Antalyaspor’un ligin ikinci yarısında sergilediği futboldan daha iyi bir futbol oynayacaklarını söyledi.

Sakatlığı devam eden Podolski bireysel olarak antrenmanlarına devam ediyor. Alman futbolcu 1-2 hafta sonra takım ile antrenman yapmaya başlayacağını açıkladı. Podolski sezon başında ilk maçta forma giymek istediğini ve o zamana kadar sakatlığının geçmesini umduğunu da belirtti.

‘’Sinan Gümüş Arkadaşım’’

Antalyaspor’un geçen sezon Genoa’dan kiraladığı Sinan Gümüş’ün Fenerbahçe’ye transfer olması konusunda da Podolski eski takım arkadaşına yeni takımında başarılar diledi. Sinan Gümüş ile iyi arkadaş olduklarına dikkat çeken Podolski kendisinin Fenerbahçe’ye transfer olmayacağını da ekledi. 35 yaşındaki futbolcu Antalyaspor’un önemli transferi Nuri Şahin’in başarılı bir futbolcu olduğunu ve Nuri Şahin’in Antalyaspor’da olmasının sevindirici olduğunu ifade etti. Podolski Nuri Şahin ve diğer futbolcularla Antalyaspor’un iyi bir takım olduğunu ve ligin başlamasıyla güzel sonuçlar alacaklarını söyledi.

Güncel Yazılar