Podolski Er Meydanına Çıkıyor

Fraport TAV Antalyaspor’un başarılı futbolcusu Alman Lucas Podolski ara transfer döneminde takıma transfer oldu ve sıklıkla Antalya’da mutlu olduğunu dile getiriyor. Oynadığı başarılı futbol ve yüksek performansı ile adından da söz ettirmeyi başarıyor. Podolski başarılı futbolunun yanında sıcak ve sevecen kişiliği ile de sadece Antalyasporlu taraftarları değil tün sporseverlerin gönlünü fethetti.

Türkiye’de ilk futbol deneyimi olmayan Podolski daha önce de Galatasaray’da forma giymişti ve sarı kırmızı formayı giydiği dönemden Türkiye’ye yabancı bir futbolcu olmaması da Alman futbolcunun Türkiye’ye çabuk alışmasında etkili oldu. 34 yaşındaki futbolcu son olarak yağı güreş ile gündeme geldi.

‘’Podolski Sumo Güreşi Yaptı’’

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk bir organizasyona imza atarak Podolski ile Kırkpınar Başpehlivanı olan Antalyalı Ali Gürbüz’ü yağlı güreş meydanında buluşturacak. Er meydanında yağlı güreş yapacak olan Podolski ve Ali Gürbüz’ün bu karşılaşması merakla bekleniyor. Antalyaspor’un basın Sözcüsü Murat Süğlün de renkli bir kişiliği olan Podolski ile Kırkpınar Pehlivanı’nın yağlı güreş karşılaşmasının covid 19 riski ortadan kalktığı zaman yapılacağını ve Podolski’nin Japonya’da sumo güreşi yaptığını yağlı güreşte de başarılı olacağını ifade etti.