Podolski ’’Antalya’da Mutluyum’’

Alman futbolcu Lucas Podolski ara transfer döneminde Antalyaspor’a transfer olmuştu. Podolski Antalyaspor forması ile çıktığı maçlarda başarılı bir performans sergiledi ve 9 maçta 2 gol açtı. Alman futbolcu önceki sezonlarda Galatasaray’da futbol oynadığı için Türkiye’ye yabancı bir futbolcu değil. Antalyaspor ile sözleşmesi devam eden Podolski yeni sezonda transfer olacağı iddiaları da sıklıkla gündeme geliyor.

Podolski transfer iddiaları ile ilgili olarak açıklamalar yaptı. Podolski futbolu sevdiğini ve profesyonel futbola devam etme süresinin uzayabileceğini söyledi. Podolski futbola devam etmek için planladığı süreyi sözleşmesi olduğuna dikkat çekerek yıl daha uzatabileceğini ve Antalya’da mutlu olduğunu da belirtti.

‘’1 Yıl Daha Antalya’dayım’’

Sadece Antalyaspor taraftarlarının değil bütün futbol severlerin sevgisini kazanan Podolski, ailesinin de Antalya’da mutlu ve huzurlu olduğunu ifade etti. 35 yaşındaki Alman futbolcu Antalyaspor ile 1 yıl daha sözleşmesinin olduğunu ve Antalyaspor ile Antalya’dan ayrılma gibi bir düşüncesi olmadığını da sözlerine ekledi. Podolski aktif bir sosyal medya kullanıcısı ve Antalya’da geçirdiği eğlenceli vakitleri sosyal medya hesabından sıklıkla paylaşıyor.