Nuri Şahin Transferi Gerçekleşti

Süper Ligin başarılı ekibi Fraport TAV Antalyaspor 20202-2021 futbol sezonu hazırlıklarını sürdürüyor. Afyonkarahisar’da kampa giren Antalya ekibi kamp bitiminde Antalya’ya döndü ve Antalya’da çalışmalarını devam ettiriyor. Antalyaspor’un uzun süredir transfer görüşmesi yaptığı Nuri Şahin ile sözleşme imzaladığını açıkladı. Almanya liginden gelen Nuri Şahin ile Antalyaspor 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Nuri Şahin son olarak Bundesliga ekibi Werder Bremen’de forma giymişti. Antalyaspor orta saha oyuncusu Nuri Şahin’i renklerine bağladığı haberini sosyal medya hesabından açıkladı. Nuri Şahin’in fotoğraflara baktığı bir video eşliğinde Nuri Şahin’e Hoş geldin mesajı ile video yayınlandı.

Nuri Şahin’in Sesi ile Paylaşım

Antalayaspor’un Nuri Şahin’e hoş geldin mesajının olduğu paylaşımda başarılı futbolcuya Antalyaspor forması ile başarılar dilendi. Paylaşımda Nuri Şahin de kendi sesiyle Antalyaspor’ transferi ile ilgili olarak mutluluğunu dile getirdi. Nuri Şahin Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘’Hiç Şüphesiz ki Antalya dünyanın en güzel yeridir’’ sözünü söyledi.

Nuri Şahin ile Tamer Tuna da transfer görüşmesi yapmıştı. Nuri Şahin’in Antalyaspor’a transferi Antalyaspor takımı ve Antalyasporlu taraftarlarda sevinç yarattı.

Güncel Yazılar