Nazım Sangare ve Doğukan Sinik Transferleri

Antalyaspor The Land of Legends Cup turnuvası sonrası lig hazırlıklarına devam ediyor. Kırmızı beyazlı takım 11 Eylül’de başlayacak olan Süper Lig sezonuna teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde hazırlanıyor. Antalyaspor Kulübü başkanı Ali Şafak Öztürk yeni transferler ve Antalyaspor futbolcularına gelen transfer teklifleri ile ilgili açıklamalar yaptı.  

Ali Şafak Öztürk, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın transfer listesinde bulunan Doğukan Sinik ve Nazım Sangare ile ilgili olarak görüşmeler olduğunu söyledi. Antalyaspor Kulübü Başkanı Doğukan Sinik ve Sangare için Fenerbahçe ile Beşiktaş ile de Nazım Sangare konusunda görüşmeler yaptıklarını belirtti. Ali Şafak Öztürk iki futbolcu dışında Antalyaspor’un diğer futbolcuları için de transfer talepleri olduğuna da dikkat çekti.

‘’Takasa Sıcak Bakmıyoruz’’

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk Doğukan Sinik ve Nazım Sangare başta olmak üzere Antalyaspor’dan transfer olacak futbolcularda kulübün çıkarlarını ön planda tutacaklarını ifade etti. Ali Şafak Öztürk transfer görüşmelerinde gelen tekliflerin değerlendirileceğini ama takas yöntemine kulüp olarak sıcak bakmadıklarını söyledi. Ali Şafak Öztürk futbolcuların Antalyaspor’da yetişmesinin de bir yatırım ve maliyet olduğunu sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar