Nazım Sangare Galatasaray’a Gidecek mi?

Fraport TAV Antalyaspor 2019-2020 futbol sezonunda Süper Lig’de başarılı ve yükselen bir performans sergiliyordu. Teknik direktörü Tamer Tuna yönetimindeki takımın Almanya doğumlu Türk futbolcusu Nazım Sangare transfer için Galatasaray’ın takibinde bulunuyordu. Başarılı futbolu ile dikkat çeken Nazım Sangare bu başarısının sonucunda iki kere de A Milli futbol takımında forma giymişti. Genç futbolcu Antalyaspor’a da 2017-2018 futbol sezonunda Almanya liginden Antalyaspor’a transfer olmuştu.

Galatasaray’ın transfer listesinde bulunan 25 yaşındaki futbolcuya kulübü Antalyaspor’dan da transfer için izin çıktı. Antalyaspor’un basın Sözcüsü Murat Süğlün yaptığı Galatasaray’ın futbolcularını transfer etmelerin konusundaki iddialar ile ilgili açıklama yaptı.

‘’31 Mayıs 2022’ye Kadar Sözleşme Var’’

Murat Süğlün Nazım Sangare’nin kırmızı beyazlı takım ile 31 Mayıs 2022’ye kadar sürecek sözleşmesi olduğunu söyleyerek Galatasaray ya da başka bir takıma transfer ile ilgili olarak lig bitiminde bu konunun görüşüleceğini açıkladı. Basın Sözcüsü Nazım Sangare ve diğer futbolculara gelen transfer teklifleri konusunda futbolcuların yararına ve menfaatine en uygun kararın verileceğini vurgulayarak futbolcuların her zaman önünü açan bir kulüp olduklarını söyledi.