Murat Süğlün’ün Lig Başlama Yorumu

Antalyaspor takımı 7 Mayıs tarihinde Regnum Carya Oteli’nde kampa girecek ve haziran ayında başlama ihtimali olan lig maçlarına hazırlanacak. Antalyaspor Kulübü başkanı Ali Şafak Öztürk’ün sahibi olduğu otele Antalyasporlu futbolcular giriş yapmadan covid 19 testi yapılacak. Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün ligde kalan 8 maç için başlama tarihi olarak planlanan haziran ayına kadar hazırlıklarını tamamlayacaklarını belirterek maçların tek ilde oynanmasını da mantıklı bulmadığını söyledi.

‘’Antalya Çok Sıcak’’

Murat Süğlün her takımın kendi sahasında ve bulunduğu ilde maçların yapılmasını çünkü her takımın kendi şehrinde oynamak isteyeceğini vurgularken bütün maçların Antalya’da oynanması fikrinin uygulanabilir olmayacağını belirtti. Antalyaspor Basın Sözcüsü Antalya stat olarak yeterli olsa bile haziran ve temmuz aylarının Antalya için çok sıcak aylar olduğunu ve yüksek derecedeki sıcaklıkta maç yapmanın zor olacağını açıkladı.

Murat Süğlün Antalyaspor’un ligde başarılı bir performans yakaladığını ve 8 maçlık yenilmezlik serisini arttırarak devam ettirmek istediklerini söyleyerek ara transfer döneminde yaptıkları transferlerin takıma katkısının büyük olduğunu da anlattı. Basın Sözcüsü kırmızı beyazlı takımın yeni sezonda da başarılı transferlerin devam edeceğini ve daha güçlü bir Antalyaspor göreceklerini sözlerine ekledi.