Murat Süğlün’den Transfer Açıklamaları

Futbolda 2019-2020 futbol sezonu 26 Temmuz Pazar günü oynanan son maçlar ile sona erdi. Futbol sezonunun sona ermesiyle kulüpler transfer görüşmelerine de başladı. Ligin ikinci yarısı başarılı bir performans sergileyen Antalyaspor takımında da sezon sonunda sözleşmesi biten futbolcular var. 7 futbolcu ile sözleşmesi biten Antalyaspor kulübü futbolcular ile yeni sezon için görüşme masasına oturacak.

Kırmızı beyazlı kulüpte 7 futbolcunun sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Sinan Gümüş, N’Dinga, Charles, Yekta Kurtuluş, Salih Dursun, Celustka, Chico ve Salih Dursun Antalyaspor’da sözleşmesi sona eren futbolcular oldu. Antalyaspor kulübü 7 futbolcusu ile görüşme yapacak ve futbolcuların sezon içindeki performansına göre yeni sezonda takımda kalmaları teklif edilecek. Antalyaspor sezon içinde performansı yüksek olan futbolcularının takımdan ayrılmasını istemiyor. Kırmızı beyazlı takımın farklı takımlarda kiralık olan 3 futbolcusu var. Harun Kavaklıdere, Drole ve Diego Antalyaspor’un kiralık futbolcuları ve kulüp 3 kiralık futbolcusunu da takıma geri çağıracak.

Sinan Gümüş 3 Büyüklerin Radarında

Antalyaspor’un ara transfer döneminde İtalya takımı Genoa’dan transfer ettiği Sinan Gümüş’ün de sözleşmesi bitiyor. Antalya ekibi Sinan Gümüş ile kiralık sözleşmesini uzatmayı istiyor. Fakat Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş da Sinan Gümüş’ü transfer etmek istiyor.

Güncel Yazılar