Murat Süğlün ‘’11 Eylül İyi Bir Tarih’’

Süper Ligin ikinci yarısında yükselişe geçen Fraport TAV Antalyaspor başarılı bir sezon geçiriyor. Ligin ilk yarısında puan kayıpları yaşayan ve düşük bir performans sergileyen takım ikinci yarıda yükselişe geçti. Ara transfer döneminde teknik direktör Tamer Tuna ile çalışmaya başlayan kırmızı beyazlı takım başarılı transferleri ile güçlü bir takım kurdu.

Ligde yeni sezonun 11 Eylül’de başlaması kararına olumlu bakan Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün açıklamalar yaptı. Murat Süğlün takım olarak ligin ikinci yarısında başarılı bir performans sergilediklerini ve ligi üst sıralarda bitirmeyi hedeflediklerini söyledi. Murat Süğlün ligde yeni sezonun 11 Eylül tarihinde başlamasının da mantıklı bir tarih olduğunu belirtti. Basın Sözcüsü 11 Eylül’e kadar yeni sezona hazırlanmak ve transfer görüşmeleri ile sözleşmeler için yeterli bir zamanın sağlandığını ifade etti.

‘’Önceliğimiz Altyapı’’

Yeni yabancı kararına göre futbol kulüpleri maksimum 14 yabancı oyuncu ile sözleşme yapabilecek. 14 yabancı futbolcunun maksimum 8 tanesi aynı anda sahada olacak. Murat Süğlün bu karara da kulüp olarak olumlu baktıklarını açıkladı. Basın Sözcüsü transferde önceliklerinin altyapıdan futbolcu olduğuna da dikkat çekti.

Güncel Yazılar