‘’Ligdeki Antalyaspor Farklı Olacak’’

Antalyaspor The Land of Legends Cup turnuvasında ilk maçını 31 Ağustos Pazartesi günü Fenerbahçe ile yaptı. Süper Ligin 4 takımının yeni sezon hazırlık maçlarını oynadığı turnuvada Antalyaspor Fenerbahçe’ye 4-0 yenilerek turnuvada birincilik şansını kaybetti. Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna Fenerbahçe karşısında alınan bu yenilgi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ligdeki Antalyaspor’un farklı olacağını söyledi.

Antalyaspor’un Fenerbahçe karşısındaki maç kadrosu genç yeteneklerden oluşan bir kadroydu. Kırmızı beyazlı takımda sakatlıkları süren futbolcular ile milli takım kampında olan futbolcular Fenerbahçe maçında yoktu. Antalyaspor’un iddialı transferi Nuri Şahin ise yedek kadrosundaydı ve sahaya çıkmadı.

‘’Yenilgi Moral Bozucu’’

Tamer Tuna, alınan yenilginin dışında Fenerbahçe maçının takım için verimli bir maç olduğunu söyledi. Teknik adam alınan yenilginin moral bozucu olduğunun bilincinde olduklarını ama hazırlık maçının eksikleri ve hataların tespit edildiği bir maç olduğunu belirtti. Tamer Tuna lig maçlarındaki Antalyaspor’un Fenerbahçe karşısındaki takımdan farklı ve eksiklerini düzeltmiş bir takım olacağını ifade etti.

Tamer Tuna Fenerbahçe karşısında eksik futbolcular ile oynanmasının da alınan yenilgide etkili olduğunu sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar