Kamp Sona Erdi

Antalyaspor 2020-2021 futbol sezonu hazırlıklarını Afyonkarahisar’daki kampta sürdürüyordu. 17 Ağustos günü başlayan Afyonkarahisar kampına Antalyaspor’un Ankaragücü’nden transfer ettiği Dever Orgill de katılmıştı. Kırmızı beyazlı takım 16 Ağustos Pazar günü (bugün) Afyonkarahisar’daki son antrenmanı ile kampı noktaladı. Antalyaspor takımı cumartesi akşamı (dün) yaptığı antrenmanını Afyonkarahisar Zafer Stadı’nda gerçekleştirdi. Takımın dün yaptığı antrenman ısınma koşusu ile başladı ve antrenman taktik ağırlıklı bir antrenmandı.

Antalya ekibi bu sabah Afyon Kocatepe Tesisleri’ndeki son antrenmanının ardından Afyonkarahisar’dan ayrılıyor. Antalyaspor takımı bundan sonraki çalışmalarını Antalya’da yapacak.

The Land Of Legends Cup Turnuvası

Antalyaspor ağustos ayı sonuna kadar antrenman ve çalışmalarını Antalya’da devam edecek. 31 Ağustos -5 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da The Land of Legends Cup Turnuvası düzenlenecek. Antalyaspor bu turnuvaya Fenerbahçe, Beşiktaş ve Sivasspor ile katılacak. Kırmızı beyazlı takım bu turnuvaya katılmak için ağustos ayında yeni sezon hazırlıklarına ara verecek. İstanbul’da turnuvaya katılacak olan Antalyaspor turnuvadan sonra Antalya’ya dönecek. Süper Ligin Antalya temsilcisi 11 Eylül’de başlangıç düdüğü çalacak yeni sezona kadar Antalya’da hazırlıklarını sürdürecek.

Güncel Yazılar