Hakan Özmert ‘’Kupayı Alacağız’’

Süper Ligin başarılı takımı Fraport TAV Antalyaspor futbolcusu ve takımın kaptanı Hakan Özmert covid 19 nedeniyle lige verilen arada futbolu ve taraftarları özlediğini anlattı. Lig maçlarının ertelenmesiyle tesislerde antrenmanlara ara veren Antalyaspor bu süreçte teknik direktör Tamer Tuna’nın hazırladığı antrenman programına göre evde antrenman yapıyordu. Antalyasporlu futbolcular belli günlerde de telekonferans antrenman yapıyorlar ve Hakan Özmert de bu antrenmanlara Sakarya’dan katılıyordu.

Antalyaspor’un 34 yaşındaki futbolcusu Antalyaspor olarak hedeflerinin bu sene Ziraat Türkiye Kupasında finale kalıp kupayı müzeye götürmek istediklerini belirterek ligi de iyi bir sırada bitireceklerini savundu. Hakan Özmert takımının Avrupa’da mücadele edebilecek güçte bir takım olduğunu ve bunu başaracaklarını söyleyerek Antalyaspor’un ligin birinci devresi ile ikinci devresinde farklı olduğunu da ifade etti.

‘’İdolüm Zinedine Zidane’’

Antalyaspor’un kendisi için farklı ve özel bir yeri olduğunu anlatan takım kaptanı kırmızı beyazlı kulüpte olduğu için mutlu olduğunu düşüncesinin de başarılara imza attıktan sonra bu takımda futbolu bırakmak olduğunu açıkladı. Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane’ın kendi idolü olduğunu da sözlerine ekleyen Hakan Özmert futbolu bıraktıktan sonra kariyerine teknik direktör olarak devam etme isteğinde olduğun belirtti.