Gençlerbirliği Maçı Kadrosunda 3 Eksik

Süper Lig 1. Hafta maçında Antalyaspor, Gençlerbirliği ile 13 Eylül Pazar günü karşılaşacak. Antalya ekibi kendi sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarını teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde hazırlanıyor. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yapılan antrenman ısınma koşusu ile başladı ve Gençlerbirliği maçının taktik çalışması ile devam etti. Antalyaspor takımı yeni sezonun ilk maçı olan Gençlerbirliği maçından kendi sahasında 3 puan ile ayrılmayı hedefliyor. Antalya ekibinin Gençlerbirliği maçına çıkacak kadrosunda sakatlıkları süren Bahadir Öztürk, Serdar Gürler ve Drole yer alamayacak.

Takıma Tatlı İkramı

Antalyaspor’un Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’ndeki antrenmanı Antalyaspor Kulübü başkanı Ali Şafak Öztürk ve kulüp yöneticileri de izledi. Ali Şafak Öztürk antrenman sonrası Antalyasporlu futbolculara tatlı ikramında bulundu ve futbolcular ile tatlı yedi.

 Antrenman sonrası Antalyasporlu futbolcular Ali Şafak Öztürk’ün tatlı ikramının ardından doğum günü kutlaması yaptılar. Takımın kaleci antrenörü Özden Öngün’ün doğum günü kırmızı beyazlı futbolcular tarafından kutlandı. Özden Öngün doğum günü kutlaması için Antalyaspor takımına teşekkür etti, Antalyaspor takımı da Özden Öngün’e yeni yaşında mutluluklar diledi.

Güncel Yazılar