Fatih Karagümrük ve Fraport TAV Antalyaspor Maçında Kazanan Yok

Spor Toto Süper Lig’in 6. Haftasında Fraport TAV Antalyaspor, 21 Eylül Salı günü deplasmanda Fatih Karagümrük’e konuk oldu. Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan iki takım arasındaki bu mücadelede gol sesi çıkmayınca karşılaşma golsüz eşitlik ile 0 – 0 berabere sona erdi.

Goller, Asistler, Kartlar ve Oyuncu Değişiklikleri

Spor Toto Süper Lig’in 6. Haftasında oynanan mücadelede konuk takım Fraport TAV Antalyaspor, maçın genelinde rakip kaleye 12 şut çekti ve bu şutların 5’i isabetli olurken 5’i isabetsiz oldu. 2 şutu rakip tarafından engellenen Fraport TAV Antalyaspor, karşılaşmada 3 net gol pozisyonu kaçırdı.

19 kez rakip ceza sahası içerisinde toplu buluşan konuk takım Fraport TAV Antalyaspor, 3 köşe vuruşu kullandı ve 11 serbest vuruş kazandı. Diğer yandan ev sahibi Fatih Karagümrük ise maç boyunca rakip kaleye 16 şut çekti ve bu şutların 5’i isabetli olurken 9’u isabetsiz oldu. 2 şutu rakip tarafından engellenen Fatih Karagümrük’ün 1 topu direkten döndü.

Karşılaşmada 6 net gol pozisyonu kaçıran, 23 kez rakip ceza sahası içerisinde topla buluşan ev sahibi Fatih Karagümrük, 4 köşe vuruşu kullandı ve 1 serbest vuruş kazandı. Öte yandan iki takım arasındaki bu mücadelede ev saihib Fatih Karagümrük’te Adnan Uğur, Jimmy Durmaz, Vato Arveladze, Jure Balkovec; konuk takım Fraport TAV Antalyaspor’da Haji Wright ve Enzo Crivelli maçın hakemi tarafından sarı kart gören futbolcular oldular.

Ayrıca ev sahibi Fatih Karagümrük’te Burak Bekaroğlu, Erhun Öztümer, Karamoh, Arveladze ve Emre Mor; konuk takım Fraport TAV Antalyaspor’da ise Fredy, Gökdeniz Bayrakdar, Bünyamin Balcı, Mukairu ve Naldo oyuna ikinci yarıda dahil oldular.

Puan Sıralaması

Spor Toto Süper Lig’in 6. Haftasında  oynanan karşılaşmada takımlar birbirine üstünlük sağlayamadı ve karşılaşma 0 – 0 berabere sona erdi. Böylece takımlar maç sonuda 1’er puan aldılar.

Alınan bu puanlar neticesinde konuk takım Fraport TAV Antalyaspor, Süper Lig’de 5 puan ile on yedinci sıraya geldi. Ev sahibi Fatih Karagümrük ise Süper Lig’de 11 puan ile üçüncü sıraya yerleşti.