Ersan Gülüm’ün 4 Yıllık Özlemi

Ara transfer döneminde Avustralya Liginden transfer ettiği Ersan Gülüm lig maçlarının başlaması için sabırsızlanıyor. Western United takımından Fraport TAV Antalyaspor’ transfer olan 33 yaşındaki futbolcu transferinden sonra Antalyaspor forması ile maça çıkamadı.

Ersan Gülüm Antalyaspor’a transfer olduktan sonra 7 lig maçında yedek kadrodaydı. 7 maçın ardından pandemi sebebiyle lig maçlarının ertelenmesi ile Ersan Gülüm uzun süredir ayrı kaldığı Süper Lig maçlarına dönemedi. 4 yıl önce Süper lig maçına çıkan futbolcu bu süreden sonra yurtdışından transfer olmuştu. En son 2017 yılında Beşiktaş forması ile Türkiye liginde maça çıkan Ersan Gülüm’ün bu hasreti biraz daha uzun sürüyor.  

Hırslı ve Azimli

Ersan Gülüm’ün bu sabırsızlığı ve lig özlemi hırsını da arttırdı. Başarılı futbolcu takımı ile kampta hırsla ve azimle antrenmanlarını sürdürüyor. 12 Haziran’da başlaması planlanan lig maçlarına Ersan Gülüm tam performans hazırlanıyor. Antalyaspor’un teknik direktörü Tamer Tuna’nın lig maçları başladıktan sonra Ersan Gülüm’e ilk 11’de yer vermesi bekleniyor. Lig maçları 12 Haziran’da başlar ise Ersan Gülüm’ün Süper Lig özlemi de son bulacak.

Güncel Yazılar