Ersan Gülüm Antalyaspor ile 1.5 Yıllık Sözleşme İmzaladı!

Antalyaspor transfer döneminde yaptığı etkili transferler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak Ersan Gülüm ile 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Antalyaspor, sözleşmeyi TFF’ye bildirdi. Eski Beşiktaş’lı Ersan Gülüm’ü kadrosuna kattığını belirten Antalyaspor daha önceden Sinan Gümüş, Podolski gibi oyuncuları da kadrosuna katmıştı. Süper ligin ilk yarısında oldukça sıkıntılı bir fikstür yaşayan Antalyaspor ikinci yarıda aynı hataları yapmamak ve daha etkili sonuçlar üretmek adına büyük yatırımlar yaptı. 6 önemli transfere imza atan Antalyaspor, Podolski, Sinan Gümüş’ün yanı sıra Jahovic ile de sözleşme imzaladı. Son olarak Stoper Ersan gülüm’ü de kadrosuna katan Antalyaspor ikinci yarıya çok daha istekli şekilde sahaya çıkmayı amaçlıyor.

Süper ligde etkili olmak isteyen ve düşme potasından kurtulma çabasında olan Antalyaspor, transfer dönemine damga vurdu diyebiliriz. Tamer Tuna yönetimindeki kırmızı beyazlı kulüp, Kudryashov ve Veysel Sarı ile anlaşma sağladıktan sonra etkili transferler yapmaya devam etti.  Tamer Tuna yönetiminde etkili transfer dönemi geçiren Antalyaspor, dünyaca ünlü yıldız Podolski’yi de kadrosuna katarak transfer döneminde ses getirmeyi başardı. Malatyaspor’da çok iyi bir sezon geçirerek 11 gole imza atan Jahovic, yaptığı açıklamada “Podolski ile çok iyi bir ikili olacağız, böyle büyük bir yıldız ile oynayacağım için çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

İkinci Yarı İçin Transfer Yatırımı

Son olarak eski Beşiktaş’lı oyuncu Ersan Gülüm de Antalyaspor’un renklerine bağlandı. Kırmızı beyazlı ekip defansa yaptığı bu özel transfer ile çok iyi bir hamle yapmayı bildi. 32 yaşındaki stoper oyuncusu Antalyaspor ile 1,5 yıllık sözleşme imzalayarak resmen Antalyasporlu oldu. Böylelikle Antalyaspor transfer dönemine resmen büyük bir damga vurdu. İkinci yarıda bu transferlerin karşılığını almak isteyen Antalyaspor yaptığı bu özel dokunuşlarla harika bir kadro ortaya çıkardı. Tecrübeli ve her zaman büyük takımlarda yer almış olan bu oyuncular Antalyaspor’a ikinci yarıda ligde hak ettiği konuma getirecektir. Adeta tecrübe abidesi gibi güven veren bu oyuncuların performanslarını hep birlikte ikinci yarıda izleyeceğiz.