‘’Doğukan Sinik ve Fenerbahçe’ye Transferi’’

Corona virüsü covid 19 nedeniyle 19 Mart tarihinde lig maçlarının ertelenmesi kararı sonucu Fraport TAV Antalyaspor da tesislerden antrenman programına ara vermişti. Antalyaspolu futbolcular evde antrenman programına göre antrenmanlarını yapıyorlar ve 2 günde 1 de telekonferans ile takım olarak antrenman yapıyorlar. Kırmızı beyazlı takımın 21 yaşındaki genç futbolcusu Doğukan Sinik de Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün otelinde antrenmanlarına devam ediyor. Genç futbolcu kulüp başkanına bu fırsatı kendisine verdiği için de teşekkür etti. Covid 19 günlerinde evinde antrenman yapıyor.

Doğukan Sinik kendisinin Fenerbahçe’ye transferi haberleri ile ilgili olarak Fenerbahçe’ye ya da farklı bir takıma transferi konusunda Antalyaspor’un ilk karar mercii olacağını söyleyerek takımına para kazandırıp ayrılmak istediğini belirtti.

Antalyaspor’un genç futbolcusu lige ara verilen bu dönemde futbolu özlediğini vurgulayarak bu dönemin iyi yanının da ailesi ile vakit geçirme fırsatı olduğunu ifade etti.

‘’A Milli takımda Olmak İstiyorum’’

Doğukan Sinik hedefinin A Milli takımda oynamak olduğunu söyleyerek Ümit Milli takımda forma giydiğini ama A Milli takımda da forma giymeyi arzuladığını ve bunun gerçekleşeceğine inandığını da sözlerine ekledi. Antalya temsilcisi takımın 21 yaşındaki futbolcusu en beğendiği ve örnek aldığı futbolcunun Emre Belözoğlu olduğunu belirterek Emre Belözoğlu ile aynı takımda olup aynı havayı solumak istediğini de açıkladı.