Chico Transfer İddialarını Yanıtladı

Süper Ligin başarılı takımlarından Fraport TAV Antalyaspor futbolcusu Brezilyalı Chico kendisiyle ilgili transfer iddiaları hakkında bir röportaj verdi. Chico kendi ülkesinden bir basın organı ile görüntülü bağlantı ile röportaj yaparak kendisi ve transfer iddiaları ile ilgili merak edilenleri cevapladı.

Chico Antalyaspor ile sözleşmesinin mayıs ayında bittiğini söyleyerek bir yıl daha Antalyaspor’da kalmak istediğini kulüp ile karşılıklı konuşarak ve gerekli şartlar sağlanırsa 1 yıl daha Antalyaspor formasını giymek istediğini anlattı. Chico Türkiye’yi ve Antalya’yı sevdiğini ve burada mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.

‘’Batista ile Görüştüm’’

Antalyaspor’un Brezilyalı futbolcusu bir dönem Brezilya takımı Cruzeiro’nun kendisini transfer etmek istemesi konusunda da Cruzeiro’nun başında Adilson Batista’nın olduğu dönemde Batista ile bir görüşme yaptığını söyledi. Chico Cruziro’nun büyük ve köklü bir takım olduğunu söyleyerek kendisi ile böyle bir görüşme yapılmasının sevindirici ve guru verici olduğunu söyleyerek şu anda şartların farklı olduğunu ve Batista’nın da görevden ayrıldığını ifade etti.

Chico farklı transfer görüşmeleri de olduğunu ama covid-19 salgını sebebiyle birçok görüşmenin askıya alındığını da ekledi.