Charles Yeni Sezonda Yok

Fraport TAV Antalyaspor Süper Lig ikinci yarısında yakaladığı yükselen performansını ertelenen lig maçları başladığında da devam ettirmek istiyor. Ligin ilk yarısındaki performansının aksine Antalyaspor ikinci yarıda oynadığı maçlarda puan kaybı yaşamadı ve lige ara verilmeden önce 8 maç yenilmezlik serisine sahipti. Kırmızı beyazlı futbolcuların hedefi ligde kalan 8 maçta da yenilgi yüzü görmeden bu yenilmezlik serisini 16 maça çıkarmak oldu.

Covid 19 sebebiyle tesislerde antrenman yapamayan Antalyasporlu futbolcular teknik direktör Tamer Tuna’nın hazırladığı program ile evde antrenman programına devam ediyorlar. 2 günde bir telekonferans antrenman da futbolcuları takım olarak antrenman yapmalarını sağlıyor ve farklı il ile farklı ülkelerde bulunan futbolcular da bu antrenmanda yer alıyorlar.

Antalyaspor Kampa Girecek

Corona virüsü sebebiyle 19 Mart tarihinde ertelenen lig maçlarının haziran ayında başlaması ihtimalinin gündeme gelmesiyle Antalyaspor önümüzdeki hafta Regnum Carya Otel’de kampa girecek. Regnum Carya Otel Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün oteli olması dolayısıyla kamp için tercih edilen bir otel oldu. Kırmızı beyazlı takım kampa girdiği takdirde covid 19 sebebiyle hijyen kurallarına ekstra dikkat edileceği ve sosyal mesafe kurallarına uyulacağı bir kamp olacağı da açıklandı.

Kamp programı Antalyaspor Kulübü yönetiminin yapacağı toplantı sonrası netlik kazanacak.

Güncel Yazılar