Bandırmaspor 2 – 1 Altay

Spor Toto 1. Lig’in 31. Haftasında Bandırmaspor kendi sahasında Bandırma 17 Eylül Stadın’ da İzmir ekibi siyah beyazlı takım Altay ile karşı karşıya geldiler.

Zoru karşılaşmada 2 kırmızı kartın çıktığı, 3 golün atıldığı bol pozisyonun olduğu mücadelede sahadan galip olarak ayrılan takım ev sahibi Bandırmaspor oldu. Bandırmaspor rakibi Altay ‘ı 2 – 1 ‘ lik skor ile mağlup ederek İzmir ekibi ‘nin serisine son vermiş oldular.

Ev sahibi takım Bandırmaspor’ a galibiyet getiren golleri ilk yarıda maçın hemen başında 2’ dakikada Atabey Çiçek ile 1 – 0 öne geçtiler. 78’ dakikada ise Bandırmaspor ‘da son sözü karşılaşmada C. Soukou söyledi. İzmir ekibi siyah beyazlı takım Altay ‘ın karşılaşmada ki tek golü ise ilk yarının sonunda 45 + 6 ‘ dakikada Deniz Kadah’ dan geldi.

Karşılaşmanın 55’ dakikasında ise tansiyon yükselirken hem Bandırmaspor da hem de Altay ‘ da iki oyuncu da kırmızı kart ile cezalandırıldılar. G. Koutroumpis Bandırmaspor ‘ da Altay’ da ise Eren Erdoğan ikinci sarıdan kırmızı kart ile cezalandırıldı.

2 – 1 ‘lik Bandırmaspor ‘un galibiyeti ile sonuçlanan maç sonu da Spor Toto 1. Lig’ de Bandırmaspor puanını 44’ e yükseltirken 11. Sırada yer aldılar, Altay ise 31 puanda kalırken 13. Sıraya gerilediler.

Spor Toto 1. Lig’in gelecek 32. Haftasında ise Bandırmaspor Manisa FK deplasmanına konuk olurken, Altay ise kendi sahasında Altınordu’ yu konuk edecek.

Altay’ın Serisi Bandırma’da Sona Erdi

Spor Toto 1. Lig’in 31. Haftasında Altay üst üste iki maçlık galibiyet serisi Bandırma ‘ da sona ermiş oldu.

Sahadan 2 – 1 ‘ lik skor ile mağlup olarak ayrılan siyah beyazlı takım Altay yeniden alt sıralara doğru gerilediler.

Karşılaşma da her iki takım da birçok gol pozisyonuna girmiş olsalar da 3 gol ürete bildiler.

Bandırmaspor – Altay Maç Bilgileri

STAT: Bandırma 17 Eylül Stadı

HAKEMLER: Feridun Daldaş ( Orta Hakem ), Suat Güz, Kadir Akıllı ( Yardımcı Hakem ), Özgür Reha Alıcı ( 4. Hakem )

BANDIRMASPOR: Kerim Avcı, Levent Ayçiçek, Atabey Çiçek, Ioannis Gelios, Oğuz Güçtekin, Emre Kaplan, Berkan Mahmut Keskin, Alpay Koldas, Georgios Koutroumpis, Mehmet Özcan, Arda Hilmi Şengül

TEKNİK DİREKTÖR: İlker Püren

ALTAY: Murat Demir, Eren Erdogan, Ceyhun Gülselam, Deniz Kadah, Eren Karataş, Marco Paixao, Mohammad Naderi, Sefa Ozdemir, Ibrahim Öztürk, Salih Sarikaya, Tolga Ünlü

TEKNİK DİREKTÖR: Sinan Kaloğlu

SARI KARTLAR: Mehmet Özcan, S. Uğurlu, R. Mulumba ( Bandırmaspor ) , Eren Erdoğan, Salih Sarıkaya ( Altay )

KIRMIZI KART: G. Koutroumpis ( Bandırmaspor ), Eren Erdoğan ( Altay )

GOLLER: Atabey Çiçek, C. Soukou ( Bandırmaspor ) , Deniz Kadah ( Altay )