Antalyaspor’un Transfer Planları

Antalyaspor ara transfer döneminde Yeni Malatyaspor takımından Adis Jahovic’i transfer etmişti. Makedonyalı futbolcu Antalyaspor forması ile çıktığı maçlarda başarılı bir performans sergiledi. Jahovic’in bu başarılı performansı sonucu Beşiktaş ve Fenerbahçe 33 yaşındaki futbolcuyu yeni sezonda kadrolarına dahil etmek istediler. Antalyaspor Jahovic’in transferine sıcak bakmadı ve futbolcuyu satmayacaklarını açıklamıştı.

Beşiktaş Jahovic’i almak için Antalyaspor’a takas teklifini gündeme getirdi. Antalyaspor’a Jahovic’in transferi karşılığı siyah beyazlı kulüp Güven Yalçın’ı önerecek. Antalyaspor’un ise bu takas karşılığında ne cevap vereceği bilinmiyor. Jahovic’in ise Antalyaspor’dan Beşiktaş’a transferine sıcak baktığını ve siyah beyazlı takımda forma giymek istediği düşünülüyor.

Sinan Gümüş Fenerbahçe’de

Antalyaspor’un ara transfer dönemindeki başarılı transferlerinden biri de Genoa takımından kiralık olarak gelen Sinan Gümüş’tü. 2020-2021 futbol sezonunda Antalyaspor Sinan Gümüş’ü satın almayı düşünüyordu. Fenerbahçe ve Galatasaray da Sinan Gümüş’ün peşindeydi ve Sinan Gümüş Fenerbahçe’ye transfer oldu. Bonservisi Genoa’da olan Sinan Gümüş’ü almak için Fenerbahçe’nin bonservis ödemediği ve Genoa ile 2 hazırlık maçı oynayıp maç gelirinin Genoa’ya verileceği açıklandı. Antalya ekibi Sinan Gümüş gibi başarılı bir futbolcudan sonra Adis Jahovic’i de kaybetmek istemiyor.

Güncel Yazılar