Antalyaspor’un Taraftarlara Videolu Paylaşımı

Türkiye’de lig maçları 19 Mart tarihinde pandemi sebebiyle belirsiz bir süre ile ertelenmişti. Covid 19’un kontrol altına alındığını Sağlık Bakanlığı’nın açıklaması ile Türkiye Futbol Federasyonu lig maçlarının 12 Haziran’da  (bugün) başlaması kararını almıştı. 12 Haziran’da başlayacak ve 8 haftada tamamlanacak lig maçları corona virüsü önlemleri ile oynanacaktı.

Lig maçlarındaki bir numaralı covid 19 önlemi maçların seyircisiz oynanmasıydı. 3 aydır takımlarını stadyumda destekleyemeyen taraftarlar bu özlemlerini dindirememişlerdi. Antalyaspor yarın (13 Haziran) deplasmanda oynayacağı Beşiktaş maçı öncesi Antalyaspor taraftarları için bir video paylaştı.

‘’Tezahüratlarınızı Duyuyoruz’’

Antalyaspor Stadyumu’nun soyunma odasında çekilen videoda takımın teknik direktörü Tamer Tuna futbolculara maç taktiği veriyor. Videoda Tamer Tuna’nın taktik vermesinin ardından Nazım Sangare, Podolski, Sinan Gümüş Antalyaspor formaları ile tünelden geçip sahaya çıkıyorlar. Bu görüntülerin yer aldığı videoda Antalyaspor taraftarlarına duygulu sözlerle sesleniyor.

Antalyaspor takımı videoda kalbinin en derinliklerinde taraftarlarının tezahüratlarını duyduklarını ve Antalyaspor taraftarlarının fiziki olmasa da manevi olarak yanlarında olduklarını bildiklerini söylüyor. Kırmızı beyazlı takımın bu anlamlı paylaşımı Antalyaspor taraftarları tarafından beğenildi.

Güncel Yazılar