Antalyaspor’un Sivasspor Hazırlığı

Süper Ligde son 7 maçtır yenilgi almayan Fraport TAV Antalyaspor kendi sahasında 16 Mart Pazartesi günü Sivasspor ile karşılaşacak. Antalyaspor’un teknik direktörü tamer Tuna yönetiminde Sivasspor maçı hazırlıkları yapan Antalyaspor’da hedef bu maçtan galibiyet ve 3 puanla ayrılmak oldu. Atilla Vehbi Konuk Tesislerinde antrenman yapan Antalyasporlu futbolcular da Sivasspor maçından galibiyet ile ayrılmayı hedefliyorlar. Ligin ikinci yarısında yükselen bir grafik çizen Antalyaspor’da Sivasspor maçında hem yükselen grafiği sürdürmen hem de 7 maçlık yenilmezlik serisini 8 maça çıkarmak isteniyor.

Antalyaspor’un Sivasspor maçı kadrosunda Charles ve Bahadır Öztürk sakatlıkları olduğu için bulunmayacaklar.

Antalyaspor’da Corona Virüsü Önlemi

Antalyaspor’un kendi sahasında oynanacak olan Sivasspor maçı tüm dünyayı etkisi altına alan ve 5 bine yakın kişinin ölümüne yol açan corona virüs önlemleri kapsamında seyircisiz oynanacak. Antalyaspor Kulübü kendi bünyesinde de corona virüse karşı önlem alarak taraftarların takımı antrenman sırasında ziyaretini ikinci bir açıklamaya kadar durdurdu. Taraftarlar Antalyaspor’un antrenmanını seyretmek ve futbolcuları ziyaret için antrenman sahası ile tesislere giriş yapamayacak.

Antalyaspor Kulübü Antalyasporlu futbolcuları da virüsten korunmak için gerekli önlemleri alması konusunda bilgilendirildiler. Futbolcular mecbur kalmadıkça kalabalık ortamlarda bulunulmaması ve kişisel hijyene dikkat etmeleri konusunda da uyarıldılar.