Antalyaspor’un Rekor Sezonu

Süper Ligi 45 puanla 9. Sırada tamamlayan Fraport TAV Antalyaspor başarılı bir sezon geçirdi. Ligin ilk yarısı puan kayıpları yaşayan ve sezon sonunda ligden düşme ihtimali de bulunan Antalya ekibi ligin ikinci yarısı adeta fırtınalar estirdi. Ara transfer döneminde teknik direktör Tamer Tuna ile çalışmaya başlayan kırmızı beyazlı takım ligin yükselen takımı oldu.

 Antalyaspor Kulübü başkanı Ali Şafak Öztürk ligi güzel bir yerde tamamladıklarını ve başarılı bir sezon geçirdikleri için mutlu olduklarını söyledi. Ali Şafak Öztürk teknik direktör olarak Tamer Tuna ile çalışmanın doğru bir karar olduğunu ve takımın birbiriyle uyum halinde olmasının başarıyı getirdiğini belirtti. Antalyaspor Kulübü başkanı yeni futbol sezonunda da Antalyaspor’un başarılı bir grafik çizeceğini anlattı.

‘’Taraftarların Olmamasına Üzüldük’’

Ali Şafak Öztürk corona virüsünün lig takımlarını ve antrenman koşullarını olumsuz etkilediğini de söyledi. Antalyaspor’un pandemi döneminde diğer futbol takımlarına göre daha avantajlı olduğunu belirten Ali Şafak Öztürk takımın pandemi döneminde otelde kamp yaptığını bu sebeple izole bir ortam olduğunu da ifade etti. Antalyaspor Kulübü başkanı maçların seyircisiz olmasının ve maçlarda taraftar desteğinin olmamasının kendilerini üzdüğünü de sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar