Antalyaspor’un İsmi Fraport TAV Antalyaspor Oldu

Antalyaspor’un yeni imzaladığı sponsorluk sözleşmesi ile yeni ismi Fraport TAV Antalyaspor oldu. Antalyaspor yeni sponsorluk anlaşmasını 1,5 yıl süreyle Fraport TAV ile yaptı. Sponsorluk anlaşmasının imza töreni Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk ile Fraport TAV Genel Müdürü Deniz Varol’un katılımıyla Antalya Havalimanı CIP Salonunda yapıldı.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk kulüplerine Fraport TAV’ın sponsor olmasından çok mutlu olduklarını ve güzel bir iş birliği içinde olduklarını dile getirdi. Ali Şafak Öztürk spor kulüpleri için sponsorların önemli bir destek olduğunu, kulüplerin üzerindeki harcama limiti ve vergi gibi yüklerin sponsorlar sayesinde hafiflediğini belirtti. Ali Şafak Öztürk sponsorlukların spor kulüpleri için bir gereklilik olduğunu, Barcelona’nın bile tarihinde hiç sponsor almamışken artık sponsor aldığını belirtti.

’Antalyaspor ile Uzun Zamandır Görüşüyoruz’’

Fraport TAV Genel Müdürü Deniz Ersoy ise Antalyaspor’un Akdeniz’in en önemli takımı olduğunu ve uzun zamandır bu sponsorluk ile ilgili görüşmeler yaptıklarını , Antalyaspor’a sponsor oldukları için mutlu olduklarını ifade etti. Deniz Ersoy bu anlaşma ile kazan kazan sistemi ile iki kurumun da başarılı sonuçlar alacağını söyledi.