Antalyaspor’un Geçmiş Olsun Mesajı

Çin’de 2019 yılı sonunda ortaya çıkan covid 19 hızla dünyaya yayıldı. Şu anda dünyada 220 ülke corona virüsü ile mücadele ediyor ve bu ülkelerden biri de Türkiye’dir. Covid 19 ile mücadele eden ülkelerde spor dünyasından da virüse yakalanan sporcuların olması şaşkınlığı bir kat daha arttırdı. İtalya Serie A takımlarındaki futbolcularda çıkan corona virüsü vakalarından sonra Türkiye’de de Süper Lig takımlarının futbolcularında ve çalışanlarında covid 19 virüsü çıktı.

Süper Ligde Ankara temsilcisi Ankaragücü futbolcusundan sonra Beşiktaş ve Fenerbahçe takımında da corona virüsü testi pozitif çıktı. Her gün futbol dünyasındaki covid 19 vakalarının sayısı artıyor.

Beşiktaş’ta 8 Covid 19 Vakası

Beşiktaş takımında 8 kişinin corona virüsüne yakalanması ile siyah beyazlı kulüp en çok covid 19’a rastlanan Süper Lig kulübü oldu. Süper Ligin başarılı takımı Fraport TAV Antalyaspor da Beşiktaş’a bu süreç için geçmiş olsun dileklerini iletti. Antalyaspor’un sosyal medya hesabı ve internet sitesinde yayınlanan mesajda siyah beyazlı camiaya corona virüsüne yakalanan futbolcu, çalışanlar için geçmiş olsun dileği ile en kısa sürede sağlıklarına kavuşulması dilekleri bulundu.