Antalyaspor’un Celutska Şansı

Süper Ligin 18. Hafta maçında Antalyaspor İzmir ekibi Göztepe ile karşılaşmıştı. Bu maçtan 3-0 yenilgi ile ayrılan Antalya ekibi bu haftadan itibaren yenilgi yüzü görmedi. Antalyaspor lig maçlarında 8 maç yenilmezlik serisini yakaladı ve lig maçları başladığında bu serisini sürdürmek istiyor. Kırmızı beyazlı ekibin ligdeki bu başarılı grafiğinde savunma futbolcusu Ondrej Celutska’nın etkisi büyük olmuştu.

Çek futbolcu Celutska takımın vazgeçilmez oyuncusu oldu. 2019-2020 futbol sezonunda 22 maçta forma giyen Celutska 1 tane de gol attı.  Oynadığı başarılı futbol teknik direktör Tamer Tuna’nın da gözde futbolcusu olan Çek futbolcu farklı mevkilerde de oynayıp takıma katkı sağladı.

Sezon Sonunda Sözleşmesi Bitiyor

31 yaşındaki futbolcu 5 senedir Antalyaspor’da oynuyor. 2015 yılı temmuz ayında Alman ligi takımı Nürnberg’den Antalyaspor’a transfer olan Celutska önceki sezonlarda Trabzonspor’da oynamıştı. 2013 ve 2014 yıllarında Trabzonspor’da oynayan Çek futbolcu Alman ligi takımı Nürnberg’e Trabzonspor’dan transfer olmuştu.  Celutska’nın sezon sonu kırmızı beyazlı kulüple sözleşmesi bitiyor ve Antalyaspor Çek futbolcu ile yeni sezonda da yola devam etmeyi istiyor.

Güncel Yazılar