Antalyaspor’un 8 Maç Yenilmezlik Serisi

Süper Ligin başarılı takımı Fraport TAV Antalyaspor ligin ilk yarısında kötü bir sezon geçirse de ikinci yarıda adeta şaha kalktı. Ligin devre arasında Antalyaspor’un yaptığı başarılı transferlerin ligin ikinci yarısındaki maçlarda gösterdikleri üstün performansın da etkisiyle Antalya ekibi 8 maçtır yenilmezlik serisini sürdürüyor. Antalyaspor ligin ikinci yarısının açılış maçı olan Göztepe maçında aldıkları mağlubiyetten sonra yenilgi yüzü görmediler ve 8 haftalık yenilmezlik serileri bulunuyor.

Podolski Futbolu Özledi

Kırmızı beyazlı ekibin devre arası transferinde takıma dahil ettiği önemli isimlerden biri de Alman futbolcu Lucas Podolski oldu. Japon ligi takımı Vissel Kobe’den transfer olan 34 yaşındaki futbolcu Antalya’ya ve Antalyaspor’a çabuk adapte olarak Antalyaspor forması ile başarılı bir performans göstermeye başladı.

Podolski’nin Antalyaspor formasına alıştığı dönemde covid 19 sebebiyle lig maçlarına ara verilmesi sebebiyle Alman futbolcunun bu uzun arada futbolu özlediği açıklandı. Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün Podolski’nin Antalyaspor’a büyük katkısı olan disiplinli profesyonel bir futbolcu olduğunu söyleyerek maçların ve ligin başlaması için de sabırsızlandığını ifade etti.