Antalyaspor’un 23 Nisan’da Anlamlı Antrenmanı

Corona virüsü covid 19 sebebiyle 19 Mart tarihinde lig maçlarının belirsiz süre ile ertelenmesi ile Antalyaspor online antrenman sistemine geçiş yapmıştı. Antalyasporlu futbolcular farklı illerde ve farklı ülkelerde olsa bile telekonferans antrenman ile takım olarak antrenman yapıyorlardı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin 100. Açılış yıldönümü dolayısıyla Antalyaspor takımı bugün olan telekonferans antrenmanını Antalyaspor U 12 takımının futbolcuları ile yaptı. Bu anlamlı gündeki antrenman Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna’nın bugünün Mustafa Kemal Atatürk’ün TBMM’ni açmasının 100. Yılı olduğunu anlatan kısa konuşması ile başladı. Tamer Tuna konuşmanın sonunda Antalyasporlu minik futbolcuların bayramını kutladı.

‘’Atatürk’ün İzinde Yürümeye Devam Edeceğiz’’

Antrenmana A takımı futbolcuları, U 12 takımı antrenörleri, Antalyaspor Futbol Direktörü Sedat Karabük de katıldı. U 12 takımı kaptanı Ege İzmirli bu güzel günde bu antrenman fırsatı için Tamer Tuna ve Sedat Karabük’e teşekkür ederek Mustafa Kemal Atatürk’ün ve ilkelerinin izinde yürümeye devam edeceklerini söyledi.

Antrenman 45 dakika sürdü ve antrenmanın sonunda A takımı futbolcuları geleceğin A takımı futbolcularını alkışlayarak bayramlarını kutladılar.