Antalyaspor’un 19 Mayıs Kutlaması

Küresel salgın corona virüsü önlemleri futbol takımlarının da antrenmanlarının bir parçası oldu. 19 Mart tarihinde lig maçlarının ertelenmesiyle tesislerde takım olarak antrenman yapmaya ara veren Antalyaspor yenide antrenmanlara başlamıştı. Regnum Carya Otel’de kampa giren ve ertelenen lig maçlarının tekrar başlamasına hazırlanan kırmızı beyazlı kulüp covid 19 önlemleri ile antrenman yapıyorlar.

Antalyasporlu futbolcular sosyal mesafe kurallarına uyarak ve mümkün olduğunca birbirleri ile temasa girmeden antrenman yapıyorlar. Teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde ısınma ile başlayan antrenman programında futbolcular pas ve şut çalışmaları ile devam ediyorlar. Dayanıklılık ve kondisyon hareketleri ile devam eden antrenman çift kale maç ile sona eriyor. Futbolcuların 3 ya da 4 kişilik gruplar halinde antrenman yapmasına dikkat ediliyor. Kırmızı beyazlı takım 19 Mayıs (dün) yaptıkları idmanda da 19 Mayıs Atatürk2ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını da kutladı.

Sosyal Mesafeli Kutlama

Antalyaspor’un futbolcuları covid 19’dan korunmak için ilk önlem olan sosyal mesafeyi koruyarak ve Türk Bayrağını açarak poz verdiler. Yeni antrenman modeli olan sosyal mesafe ile 19 Mayıs kutlaması Antalyaspor’un sosyal medya hesabından yayınlandı ve beğeni topladı.

Güncel Yazılar