Antalyaspor’da Yoga Antrenmanı

Fraport TAV Antalyaspor Süper Ligde maçların ertelenmesi ile futbolcularını evde ve online antrenman ile antrenman yapmaya yönlendirdiler. Antalyasporlu futbolcular teknik direktör Tamer Tuna’nın hazırladığı antrenman programını evde uyguluyorlar. Futbolcular 2 günde bir de internete bağlanarak telekonferans yöntemi ile toplu olarak antrenman yapıyorlar.

Corona virüsü sebebiyle farklı ve olağanüstü günlerde geçtiğimiz içinde bulunduğumuz zamanda Antalyaspor’un futbolcuları farklı şehirlerde ve farklı ülkelerde olsalar bile fiziken bir araya gelmeden internet üzerinden antrenman yapıyorlar. Birbirlerini ve beraber antrenman yapmayı özleten futbolcular sağlıklarını korumak için bunu yaptıklarının bilincindeler. Telekonferans ile yapılan antrenman Antalyasporlu futbolcular yoga ile antrenmanlarına farklı bir bakış açısı getirdiler. Antalyaspor’un antrenörlerinden Dolu Arslan’ın yoga eğitmeni eşi Esra Çinsar Arslan’ın hareketleri ile Antalyasporlu futbolcular yoga yaptılar.

Eş ve Çocuklar da Katıldı

Esra Çinsar Arslan’ın gösterdiği yoga hareketleri ile farklı ve eğlenceli bir telekonferans antrenmanı yapan Antalyasporlu futbolcuların bu antrenmanı 1 saat sürdü. Yoga antrenmanını futbolcular alkışlar ile bitirdi ve yoga antrenmana bazı futbolcuları eş ve çocukları da katılarak eğlenceli görüntüle oluşturdular.