Antalyaspor’da Telekonferans Antrenman Sürüyor

Corona virüsü covid 19 sebebiyle Fraport TAV Antalyaspor Atilla Konuk Tesislerinde takım olarak antrenman yapmıyor. Antalyasporlu futbolcular teknik direktör Tamer Tuna ve teknik kadronun hazırladığı antrenman programını evde uyguluyorlar. Futbolcular 2 günde bir telekonferans ile takım olarak antrenman yapıyorlar. Futbolcuların telekonferans yöntemiyle antrenmanları futbolcuların moral ve motivasyonlarını da yükseltiyor.

Telekonferans üzerinden antrenmana Antalya dışındaki şehirlerde ve farklı ülkelerde bulunan futbolcular da rahatlıkla katılabiliyor. Antalya temsilcisinin ara transfer döneminde renklerine bağladığı Lucas Podolski de kaldığı Regnum Carya Oteli’nden antrenmana katılıyor.

Futbolcuların Tavsiyeleri

Antalyasporlu futbolcular mecbur kalmadıkça evden çıkılmaması uyarısını sıklıkla yeniliyorlar ve taraftarlara bu günlerde evde iyi vakit geçirmeleri için önerilerde bulunuyorlar. Online oyun ve bilgisayar oyunlarına meraklı olan Doğukan Sinik Antalyaspor taraftarlarına oyun önerisinde bulunuyor. Takımın Çek futbolcusu Ondrej Celustka da kitap tavsiyeleri ile evde iyi vakit geçirmenin tavsiyesini veriyor. Antalyaspor’un Brezilyalı futbolcusu olan Chico Grando ise evde sıkılmamak için güzel film önerileri ile taraftarlarına tavsiyelerde bulunuyor. Kırmızı beyazlı takım sosyal medya hesabından bu tavsiye ve önerileri paylaşıyor.