Antalyaspor’da Podolski Antrenmana Çıktı

Antalyaspor’un ara transfer dönemindeki transferi  Alman futbolcu Podolski en çok ses getiren transferiydi. Antalyaspor’da transfer görüşmeleri için 19 Ocak Pazar günü Antalya’ya gelen Podolski transfer konusunda anlaşmış ve Almanya’ya geri dönmüştü. Podolski’nin Almanya’dan dönüp antrenmanlara ve ilk maçına çıkması Antalyaspor yönetimi ve Antalyaspor taraftarları tarafından beklenmekteydi. Alman futbolcu ülkesinden dönerek Antalyaspor’da ilk idmanına çıktı ve takımla beraber antrenmanda çalıştı.

Podolski Almanya’dan döndüğünde önce sağlık kontrolünden geçti sonra takımla beraber idmana çıktı. Sağlık kontrolünden bir sorun çıkmayan ve sağlık kontrolünden sağlam çıkan Alman futbolcu Podolski Antalya’ya geldiği için gayet mutlu görünüyordu. Antalyaspor yönetimi Podolski’nin 01 Şubat cumartesi günü oynanacak Konyaspor maçında da oynayabileceğini açıkladı.

Antalyaspor’da Podolski ve Ersan Gülüm Sevinci

Antalyaspor’un ara transfer döneminde Podolski dışında takıma dahil ettiği yeni transferi Ersan Gülüm de sağlık kontrolünden geçti. Ersan Gülüm’ün de sağlık kontrolü sonuçları sağlam çıktı ve Ersan Gülüm de takım ile antrenmana çıktı. Avustralya takımı Western United’dan transfer olan Ersan Gülüm ile Podolski’nin antrenmana çıkması Antalyaspor’da keyifleri yerine getirdi.