Antalyaspor’da Hızlı Esen Transfer Rüzgarları

Antalyaspor ara transfer döneminde transfer görüşmeleri ve renklerine bağladığı futbolculara kadrosunu güçlendirip ligin ikinci yarsında başarılı sonuçlar almayı hedefliyor. Sinan Gümüş ve Fyodor Kudryaşov’u transfer eden Antalyaspor’da son transferler Adis Jahovic ve Lukas Podolski ile devam edecek gibi görünüyor.

Şu anda Yeni Malatyaspor’da forma giyen Makedonyalı futbolcu Adis Jahovic Antalyaspor’a transferi ile ilgili son günlerde Antalyaspor yönetimi ile görüşüyordu. Prensipte Adis Jahovic ile anlaşan Antalyaspor yönetimi futbolcunun transferi için Yeni Malatyaspor ile bonservis ile ilgili de görüşmeye başladı. Yeni Malatyaspor ile bonservis konusunda da anlaşan Antalyaspor Adis Jahovic’i kadrosuna dahil etti. Yeni Malatyaspor’da forma giydiği maçlarda 11 gol atan Adis Jahovic ile Antalyaspor 1,5 yıl+1 yıl şeklinde bir sözleşme imzalayacak. Adis Jahovic’in Antalyaspor formasını giymesindeki bir ayrıntı da Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna ile aynı takımda olacak olmasıdır. Adis Jahovic’in geçmişte formasını giydiği takımlardan biri olan Göztepe’de oynadığı dönem teknik direktörü Tamer Tuna idi. Makedon futbolcu tekrar eski teknik direktörü ile Antalyaspor çatısı altında biraraya geldi.

Hoşgeldin Podolski

Transfer görüşmeleri devam eden Alman futbolcu Lukas Podolski geçen hafta görüşmeler için Antalya’ya gelmişti. Podolski ile transfer konusunda anlaşıldığı ve imzanın atıldığı açıklandı. Padolski’nin sağlık kontrolünün yapıldığı, 1,5 yıllık sözleşme ile Podolski’nin Antalyaspor formasını giyeceği Antalyaspor’un sosyal medya hesabından yaptığı ‘’Hoş geldin Podolski ‘’ paylaşımıyla açıklanmış oldu.